Kasbga qayta tayyorlash dasturlarida ishtirok etuvchi ta'lim tashkilotlarini elektron reestri

Таълим муассаса номи ФИО Ўқув муассаса тури Ҳудуд Туман
1 Шерходжаевна Наргиза Ахраловна Шерходжаевна Наргиза Ахраловна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Тошлоқ тумани
2 Рўлатова Нарзига Машрабжоновна Рўлатова Нарзига Машрабжоновна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Қувасой шаҳар
3 Бозорова Доно Миразизовна Бозорова Доно Миразизовна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
4 Тожиева Ирода Ахмаджоновна Тожиева Ирода Ахмаджоновна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
5 Қодирова Мавлуда Рустамжоновна Қодирова Мавлуда Рустамжоновна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
6 Алиева Наргизахон Мадаминовна Алиева Наргизахон Мадаминовна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
7 Артикова Холидахон Хомидовна Артикова Холидахон Хомидовна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
8 Абдумаликова Мухлисабону Акмалжон қизи Абдумаликова Мухлисабону Акмалжон қизи Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
9 Артикова Умидахон Аъзамовна Артикова Умидахон Аъзамовна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
10 Набиева Зухрохон Муроджоновна Набиева Зухрохон Муроджоновна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Ўзбекистон тумани
11 Shodieva Dilnozaxon Komiljon qizi Shodieva Dilnozaxon Komiljon qizi Устоз-шогирд Фарғона вилояти Фарғона тумани
12 Нишонова Мақаддамхон Нишонова Мақаддамхон Устоз-шогирд Андижон вилояти Избоскан тумани
13 Юсупалиева Дилафруз Курбаналиевна Юсупалиева Дилафруз Курбаналиевна Устоз-шогирд Сирдарё вилояти Боёвут тумани
14 АЗИМОВА НАРГИЗА АНВАРОВНА ятт АЗИМОВА НАРГИЗА АНВАРОВНА Устоз-шогирд Бухоро вилояти Вобкент туман
15 ЯТТ Нарзиева Лайло Исмоилловна Нарзиева Лайло Исмоилловна Устоз-шогирд Навоий вилояти Зарафшон шаҳар
16 НОУ "BAXT FORMULASI" SHAHZODBEK RASULOV SAID O‘G‘LI Нодавлат таълим муассасси Қашқадарё вилояти Шахрисабз шаҳар
17 "SADIYABONU SAYYOR" MCHJ SAYYORA TOSHMATOVA NASIROVNA Нодавлат таълим муассасси Тошкент вилояти Бўка тумани
18 ЖАРҚЎРҒОН ТУМАН 1-СОН К.Х.М DILMUROT JABBOROV CHORIYEVICH Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Сурхондарё вилояти Жарқўрғон тумани
19 Давронова Юлдузхон Омоновна Давронова Юлдузхон Омоновна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Учкўприк тумани
20 Хамидова Мавлюдахон Рахимжон қизи Хамидова Мавлюдахон Рахимжон қизи Устоз-шогирд Андижон вилояти Асака тумани
21 Ғофурова Матлюбахон Марибжон қизи Ғофурова Матлюбахон Марибжон қизи Устоз-шогирд Андижон вилояти Асака тумани
22 Тикувчилик Турсунова Малика Назимовна Устоз-шогирд Сирдарё вилояти Боёвут тумани
23 Бегимқулова Санавар Бегимқулова Санавар Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Узун тумани
24 "TOSHKENT TEMIR YO'L TEXNIKUMI" ABDUFATTO GAIBNAZAROV KARIMOVICH Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Тошкент шаҳри Миробод тумани
25 QO`SHKO`PIR KASB-HUNARGA O`QITISH MARKAZI TO‘LQIN SULTONOV QADOMOVICH Вазирлик тизимидаги Хоразм вилояти Қўшкўпир тумани
26 TUPROQQAL`A KASB-HUNARGA O`QITISH MARKAZI MAKSUD SHARIPOV AMINOVICH Вазирлик тизимидаги Хоразм вилояти Питнак шаҳар
27 YIGITALIYEVA DILNOZAXON RAXMATILLAYEVNA YIGITALIYEVA DILNOZAXON RAXMATILLAYEVNA Устоз-шогирд Фарғона вилояти Ўзбекистон тумани
28 SADIKOVA MUBORAK SATVOLDIYEVNA SADIKOVA MUBORAK SATVOLDIYEVNA Устоз-шогирд Фарғона вилояти Фарғона тумани
29 Madumarova Ozodaxon Kilichava Madumarova Ozodaxon Kilichava Устоз-шогирд Фарғона вилояти Данғара тумани
30 "CHIRCHIQ ILM OSIYO MASKANI" NO`M XUDOYBERGAN ABDURAXMANOV ISAKOVICH Нодавлат таълим муассасси Тошкент вилояти Чирчиқ шаҳар
31 "NAVOIY DAVLAT KONCHILIK INSTITUTI HUZURIDAGI ZARAFSHON SAN G‘AYRATJON OBLAKULOV SHAXOBIDDINOVICH Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Навоий вилояти Зарафшон шаҳар
32 Умирзақова Мавжуда Нуралиевна Умирзақова Мавжуда Нуралиевна Устоз-шогирд Андижон вилояти Пахтаобод тумани
33 Имоилова Элмирахон Юсипжоновна Имоилова Элмирахон Юсипжоновна Устоз-шогирд Андижон вилояти Пахтаобод тумани
34 ЧП "XONZODABEGIM TRADE BUSINESS" XIDOYATILLA AXMEDOV AKMALJON O‘G‘LI Нодавлат таълим муассасси Андижон вилояти Пахтаобод тумани
35 Ergasheva Nazokatxon Sobirovna Ergasheva Nazokatxon Sobirovna Устоз-шогирд Фарғона вилояти Фурқат тумани
36 Sadiqova Muborak Satvoldievna Sadiqova Muborak Satvoldievna Устоз-шогирд Фарғона вилояти Фарғона тумани
37 Abdurazaqova Xavoxon Mamadaliyevna Abdurazaqova Xavoxon Mamadaliyevna Устоз-шогирд Фарғона вилояти Қўштепа тумани
38 "O'KTAMXON-NUR-ZIYO" NTM DILARAM SUNNATOVA ARIPOVNA Нодавлат таълим муассасси Тошкент шаҳри Юнусобод тумани
39 Абдуллпаттаева Муборакхон Хусанбой қизи Абдуллпаттаева Муборакхон Хусанбой қизи Устоз-шогирд Андижон вилояти
40 Абдулхамидова Хамрохон Турсиновна Абдулхамидова Хамрохон Турсиновна Устоз-шогирд Андижон вилояти
41 Аҳунжонова Ҳуршидаҳон Абдулхорисовна Аҳунжонова Ҳуршидаҳон Абдулхорисовна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Ўзбекистон тумани
42 SARIOSIYO KASB-XUNARGA O`QITISH MARKAZI SHAMSIDDIN XAYTALIYEV SHAROFIDDINOVICH Вазирлик тизимидаги Сурхондарё вилояти Сариосиё тумани
43 Nishonova Maxpubaxon Toshmirzayeva Nishonova Maxpubaxon Toshmirzayeva Устоз-шогирд Андижон вилояти Пахтаобод тумани
44 Sotvoldiyeva Umidahon Ergashevna Sotvoldiyeva Umidahon Ergashevna Устоз-шогирд Андижон вилояти
45 Qodirova Muxayoxon Saydullayevna Qodirova Muxayoxon Saydullayevna Устоз-шогирд Андижон вилояти
46 TESHABOEVA NODIRAXON RAHMONJONOVNA TESHABOEVA NODIRAXON RAHMONJONOVNA Устоз-шогирд Фарғона вилояти Қувасой шаҳар
47 BEKOBOD SHAHAR KASB-HUNARGA O`QITISH MARKAZI ILXOM BALTABAYEV SHERBUTAYEVICH Вазирлик тизимидаги Тошкент вилояти
48 Абдурахмонова Шаҳлохон Абдуманноновна Абдурахмонова Шаҳлохон Абдуманноновна Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани
49 ЯТТ Каримова Сайёра Зокиржоновна Каримова Сайёра Зокиржоновна Устоз-шогирд Наманган вилояти Тўрақўрғон тумани
50 Sattorova Shoiraxon Ganievna Sattorova Shoiraxon Ganievna Устоз-шогирд Фарғона вилояти Бувайда тумани