Kasbga qayta tayyorlash dasturlarida ishtirok etuvchi ta'lim tashkilotlarini elektron reestri

Таълим муассаса номи ФИО Ўқув муассаса тури Ҳудуд Туман
1 Булоқбоши Педогогика коллежи В.Салимов Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Андижон вилояти Булоқбоши тумани
2 "YULDASHEVA FERUZA " ЯТТ YULDASHEVA FERUZA XXX Устоз-шогирд Жиззах вилояти Зарбдор тумани
3 ЯТТ Ўропова Севара Фатхуддиновна Ўропова Севара Фатхуддиновна Устоз-шогирд Навоий вилояти Хатирчи тумани
4 Алтин Жип Зарафшон НТТ Досова Айнара Аширбековна Нодавлат таълим муассасси Навоий вилояти Зарафшон шаҳар
5 "UMMATOVA DILAFRUZ NE`MATULLAYEVNA" ЯТТ UMMATOVA DILAFRUZ NE`MATULLAYEVNA Устоз-шогирд Жиззах вилояти Зарбдор тумани
6 Зар Зебора НТТ Худойбердиева Хуршида Дониёровна Нодавлат таълим муассасси Навоий вилояти Зарафшон шаҳар
7 "ABDULAXATOVA IRODA JO`RAYEVNA" ЯТТ ABDULAXATOVA IRODA JO`RAYEVNA Устоз-шогирд Жиззах вилояти Жиззах шаҳар
8 Babamuratova Nodira Yuldashevna Babamuratova Nodira Yuldashevna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қумқўрғон тумани
9 "DREAMS SHAHRINAZ" O.K Jo'rayeva Nilufar Davranovna Нодавлат таълим муассасси Сурхондарё вилояти Бойсун тумани
10 Jo'rayeva Saodat Qodirovna Jo'rayeva Saodat Qodirovna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Бойсун тумани
11 Tangirqulova Salomat Xafizovna Tangirqulova Salomat Xafizovna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Бойсун тумани
12 Narguchova Oltin Beknazarovna Narguchova Oltin Beknazarovna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Жарқўрғон тумани
13 Xusanov Ural Azimovich Xusanov Ural Azimovich Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қизириқ тумани
14 Қоракузиева Гулноз Қоракузиева Гулноз Устоз-шогирд Андижон вилояти Булоқбоши тумани
15 Fayziyeva Lobar Barkamol qizi Fayziyeva Lobar Barkamol qizi Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Музработ тумани
16 Hasanova Gulsanam Malikovna Hasanova Gulsanam Malikovna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Музработ тумани
17 SAYITMURATOVA GAVXORJON OLIMBOYEVNA SAYITMURATOVA GAVXORJON OLIMBOYEVNA Устоз-шогирд Хоразм вилояти Урганч тумани
18 Kutlimuratova Nasiba Ravshan qizi YTT Kutlimuratova Nasiba Ravshan qizi Устоз-шогирд Қорақалпоғистон Республикаси Тўрткўл тумани
19 Murotova Iroda Qo'chqarovna Murotova Iroda Qo'chqarovna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қизириқ тумани
20 Xasanova Oysanam Xushboqovna Xasanova Oysanam Xushboqovna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қизириқ тумани
21 1-son kasb-hunar maktabi F.Mardonov Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Сурхондарё вилояти Қизириқ тумани
22 Ochildiyeva Dilnoza O'nkir qizi Ochildiyeva Dilnoza O'nkir qizi Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қизириқ тумани
23 XO`JABEKOVA ZULFIYA POZILOVNA XO`JABEKOVA ZULFIYA POZILOVNA Устоз-шогирд Сирдарё вилояти Сардоба тумани
24 JO`LIYEV XUSNIDDIN ALISHER O`G`LI JO`LIYEV XUSNIDDIN ALISHER O`G`LI Устоз-шогирд Сирдарё вилояти Сардоба тумани
25 Матвалиев Орифжон Ортиқович Матвалиев Орифжон Ортиқович Устоз-шогирд Андижон вилояти Балиқчи тумани
26 DJURAYEVA CHIRMANOY BOZORBOYEVNA DJURAYEVA CHIRMANOY BOZORBOYEVNA Устоз-шогирд Сирдарё вилояти Сардоба тумани
27 GOFUROVA MOXICHEHRA NARZULLAYEVNA GOFUROVA MOXICHEHRA NARZULLAYEVNA Устоз-шогирд Сирдарё вилояти Сардоба тумани
28 MASKAPOV TILOVOLDI MUTALIBOVICH MASKAPOV TILOVOLDI MUTALIBOVICH Устоз-шогирд Фарғона вилояти Ёзёвон тумани
29 ABDRIMOVA MARDONA RO`ZIBAYEVNA ABDRIMOVA MARDONA RO`ZIBAYEVNA Устоз-шогирд Хоразм вилояти Урганч тумани
30 Юқори чирчиқ касб хунар мактаби Юқори чирчиқ касб хунар мактаби Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Тошкент вилояти Юқоричирчиқ тумани
31 ЯТТ Мусаева Нодира Насритдиновна Мусаева Нодира Насритдиновна Устоз-шогирд Навоий вилояти Хатирчи тумани
32 Bekimbetova Mapiruza Tursinbayevna YTT Bekimbetova Mapiruza Tursinbayevna Устоз-шогирд Қорақалпоғистон Республикаси Бўзатов тумани
33 Uzun tuman "Qishloq ho'jaligi kasb-hunar tehnikum" U.Mamajonova Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Сурхондарё вилояти Узун тумани
34 FAYZULLAYEV JASURBEK BAXTIYORJON O'G'LI FAYZULLAYEV JASURBEK BAXTIYORJON O'G'LI Устоз-шогирд Фарғона вилояти Ёзёвон тумани
35 ARUTYUNOV ALBERT ABDUMALIKOVICH ARUTYUNOV ALBERT ABDUMALIKOVICH Устоз-шогирд Фарғона вилояти Қўқон шаҳар
36 Tursunova Nilufar Bekpo'lat qizi Tursunova Nilufar Bekpo'lat qizi Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қумқўрғон тумани
37 Begimqulova Yulduz Ergash qizi Begimqulova Yulduz Ergash qizi Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Қумқўрғон тумани
38 Kutlimuratova Gulaim Ilxamovna YTT Kutlimuratova Gulaim Ilxamovna Устоз-шогирд Қорақалпоғистон Республикаси Қўнғирот тумани
39 Пахтаобод тумани 1-сон касб-ҳунарга ўқитиш мактаби Р.Мирзаева Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Андижон вилояти Пахтаобод тумани
40 Ахмаджонова М Ахмаджонова М Устоз-шогирд Андижон вилояти Хонобод шаҳар
41 Ashurova Munojat Ashurova Munojat Устоз-шогирд Андижон вилояти Хонобод шаҳар
42 Xonobod sanoat tehnikumi J. Mamatov Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Андижон вилояти Хонобод шаҳар
43 Amudaryo tumani 2-sonli kasb-hunar maktabi Qurbanbayev Muzaffar Muradovich Вазирлик тизимида бўлмаган Давлат муассасалари Қорақалпоғистон Республикаси Амударё тумани
44 ЯТТ Норқулова Рушана Илҳом қизи Норқулова Рушана Илҳом қизи Устоз-шогирд Навоий вилояти Навоий шаҳар
45 Ho'jaqulova Sharofat Kilichevna Ho'jaqulova Sharofat Kilichevna Устоз-шогирд Сурхондарё вилояти Жарқўрғон тумани
46 ЯТТ Истамтошев Сулаймон Довудович Истамтошев Сулаймон Довудович Устоз-шогирд Навоий вилояти Нурота тумани
47 ЯТТ Курбонова Малика Миҳридин қизи Курбонова Малика Миҳридин қизи Устоз-шогирд Навоий вилояти Навоий шаҳар
48 "SULTON MAKTABI AUTO"MCHJ Тошпўлатова Дилором Бобаназарова Нодавлат таълим муассасси Тошкент вилояти Зангиота тумани
49 Тўланова Ферузахон Тўланова Ферузахон Устоз-шогирд Андижон вилояти Избоскан тумани
50 Сотқинова Замзамхон Сотқинова Замзамхон Устоз-шогирд Андижон вилояти Избоскан тумани